KONST / Litografier / Färglitografi 13714026
nr 1371 4026
Nina Thorgeirsdottir
(f. 1967), Sverige
Färglitografi, Caféinteriör. Signerad, numrerad 44/190, ca 50x70 cm, oramat löst blad
Nina Thorgeirsdottir, isländsk-svensk bildkonstnär född 1967 Selfoss, Island.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 januari 2021
kl 18:26:45
11/1 18:21:45
Nina Thorgeirsdottir
Läs mer om Nina Thorgeirsdottir